Волонтерська премія 2023 оголосила про новий формат: усі охочі можуть поділитися історіями про волонтерів

Волонтерська премія 2023 оголосила про новий формат: усі охочі можуть поділитися історіями про волонтерів

Волонтерська премія у 2023 році міняє формат
Волонтерська премія, ілюстративне фото. Фото: Євромайдан SOS

Ініціатива "Центру громадянських свобод" — "Євромайдан SOS" — і Українська волонтерська служба почали збирати історії для щорічної Волонтерської премії. Цьогоріч організатори змінили формат відзнаки.

Про це йдеться на сайтах "Центру громадянських свобод" і проєкту "Євромайдан SOS".

Цього року премія пройде вже вдесяте. Церемонію запланували на 5 грудня, у Міжнародний день волонтера.

"Цього року кардинально змінюється формат. Якщо усі минулі роки обиралися номінанти та лауреати, то цьогоріч ми відмовляємося від нагород, рейтингів, довгих і коротких списків. Адже переконані, що у воєнний час як внесок однієї людини, так і великого фонду є важливим та необхідним для нашої Перемоги", — зазначають організатори премії.
Волонтерська премія-2023, анонс
Волонтерська премія 2023, анонс. Фото: center_for_civil_liberties, ukrainian_volunteer_service/Instagram

Команда закликає подякувати знайомим волонтерам чи загалом усім їм по Україні. Для цього "Євромайдан SOS" із партнерами розробила електронну форму, де кожен охочий може розповісти, як йому або їй допомогли волонтери, та подякувати їм.

Більше про Волонтерську премію

Її заснувала ініціатива "Євромайдан SOS" від "Центру громадянських свобод" у листопаді 2014 року. За цей час на премію номінували понад 5 тисяч людей, а лауреатами стали понад 70. Премія недержавна, негрошова.

Основна мета премії — підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити людей до волонтерства.

Із 24 лютого 2022 року, дня повномасштабного вторгнення Росії, волонтерський рух в Україні пожвавився в усіх галузях. Організатори наголошують, що волонтерство "стало частиною нової української культури".

Торішня Волонтерська премія відбулась у нових умовах. Люди надіслали максимальну кількість заявок на номінацію за всю історію існування премії. А сама церемонія пройшла під час обстрілів та відключень світла.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок