Серіал про будні українців під час війни покажуть на Суспільному

Серіал про будні українців під час війни покажуть на Суспільному

Серіал про будні українців під час війни покажуть на Суспільному
Фото: Суспільне

На місцевих каналах Суспільного Мовлення та на YouTube-каналі Першого відбудеться премʼєра серіалу "Війна, тривоги та пригоди". 20 епізодів проєкту в ігровій формі дадуть відповіді на запитання, які найчастіше ставлять собі українці.

Перша серія вийде 23 жовтня о 17:30 на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на YouTube-каналі Першого. Серії виходитимуть з понеділка по четвер.

Герої проєкту — Тарас (Роб Фельдман), Ірена (Катаріна Шенфельд) та їхня донька По (Поліна Шенфельдман) — невимушено та з гумором проживають знайомі кожному українцю життєві ситуації, які не лише вплинули на сімейний побут, а й змусили змінити звички.

премʼєра
Фото: Суспільне

Глядачі в ігровій формі отримають відповіді на запитання:

  • як і про що спілкуватися з військовими;
  • що робити з апатією та небажанням діяти у себе і в інших;
  • як розпізнати фейки та ворожі інформаційно-психологічні спецоперації (ІПСО);
  • як спланувати бюджет сім’ї на прожитковий мінімум;
  • яку смачну та корисну їжу можна приготувати з найпростіших продуктів, коли немає світла тощо.

Проєкт виготовила команда творчого об’єднання Cooperative Film на замовлення Суспільного Мовлення.

премʼєра
Фото: Суспільне

премʼєра
Фото: Суспільне

"Давно думала про телепроєкт, який би допоміг нам відрефлексувати все, крізь що довелося пройти, і шукала форму, яка б не ретравматизувала глядачів, а навпаки — давала надію й при цьому пропонувала аудиторії певний набір корисних знань і навичок виживання у різних ситуаціях. Так ми вирішили зняти серіал у жанрі «ситком»”, — зауважила шоуранерка та режисерка проєкту, засновниця ТО Cooperative Film Настя Канарьова.

Марія Заіченко, виконавча продюсерка "Продюсерського центру" регіонального мовлення Суспільного, додала: "Ми вперше говоритимемо про буденні справи українців за допомогою гумору. Велику роботу здійснив продакшен, аби тримати рівний тон розмови й не переходити у крайнощі. Дуже сподіваюся, що глядачі полюблять цей проєкт, бо над чим українці посміялися того вони перестали боятися".

Героями-камео в епізодах стануть психологиня, спортивний тренер, блогер, історик, військовий та шеф-кухар.

Ольга Кутишенко, менеджерка дирекції регіонального мовлення, впевнена, що такі проєкти — це можливість усім українцям "трохи перевести подих і подивитись на себе й наші реалії з телеекрана".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок