У Цюриху та Києві проходить Design Week: для української столиці це вперше

У Цюриху та Києві проходить Design Week: для української столиці це вперше

У Цюриху та Києві проходить Design Week: для української столиці це вперше
Kyiv Design Week/Facebook

Щорічний Design Week у 2023 році вперше відбувається в столиці України, а також у німецькому Цюриху. Тема фестивалю — "Київ: Місто змін". Фестиваль триває із 31 серпня по 19 вересня.

Афіша Kyiv Design Week
Афіша Kyiv Design Week. Kyiv Design Week/Facebook

Design Week — щорічна подія у світі дизайну, що вважається найбільшою та найповажнішою подією у сфері дизайну. Тиждень проходить у найбільших столицях світу — у Мілані, Парижі, Лондоні, Дубаї. Подія охоплює майже 20 галузей: одяг, меблі, архітектуру, графіку, предметний дизайн та інші.

Організатори події пояснюють, чому Київ важливий для цієї події: "Протягом століть Київ був на перехресті шляхів і культур, залишаючись Майданом Свободи для багатьох поколінь. Легендарний Київ продовжує нас надихати, мріяти, творити, змінюватися".

Kyiv Design Week відбувається в межах проєкту TIPSTER: Trade, Intellectual Properties Support, and Technical Regulation, який реалізується ГС "Фонд підтримки реформ в Україні" за фінансової підтримки уряду Німеччини. Мета TIPSTER — підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств з огляду на вступ до ЄС.

Які зустрічі Design Week будуть у Києві?

Презентації, дизайнерські панелі та воркшопи. На 14-15 вересня заплановано Kyiv: City of Changes:

  • 14 вересня відбудеться панельна дискусія "Історії успіху сучасних українських креативних бізнесів";
  • 15 вересня за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" відбудеться презентація "Дизайн змін для креативної економіки";
  • 19 вересня за підтримки посольства Швейцарії в Україні відбудеться презентація Crossing Kyiv (видання NO MAD Paper).

Спецпроєкт Kyiv Posters

У межах Kyiv Design Week відбудеться спецпроєкт Kyiv Posters.

Українські дизайнери та ілюстратори створили постери на тему Києва. "Вони різні, як саме місто і як самі автори: це Київ крізь типографію, архітектуру, декор, кольорові поєднання, символізм — і, звісно, бачення авторів постерів", — ідеться на сторінці Kyiv Design Week. Виставка цих постерів буде в Цюриху в Музеї дизайну (Museum für Gestaltung) та в Mac Paw Space в Києві.

Анонс спецпроєкту Kyiv Posters
Анонс спецпроєкту Kyiv Posters. Kyiv Design Week/Facebook

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок