Джамала випустила кавер на пісню Мадонни у межах проєкту Spotify Singles

Джамала випустила кавер на пісню Мадонни у межах проєкту Spotify Singles

Джамала випустила кавер на пісню Мадонни у межах проєкту Spotify Singles
Фото: Аня Гончарова, надане пресслужбою співачки

Співачка Джамала випустила два нових треки у межах проєкту Spotify Singles, для якого артисти записують кавери на власні композиції та пісні улюблених виконавців. Один із треків — кавер на пісню Frozen від Мадонни.

"Головне — зараз мені дуже резонують слова пісні. Ця співачка завжди виступала за рівноправ’я і дуже підтримує Україну в наш час боротьби. Саме тому я обрала пісню Мадонни Frozen. І в її день народження хочу привітати, підтримати її та подякувати", — коментує вибір пісні Джамала.

Разом із кавером на Frozen співачка представила нову версію пісні The Great Pretender з альбому "Крила" 2018 року.

Обидва треки записали в студії Spotify Studios у Лос-Анджелесі.

джамала
Скриншот зі сторінки в Instagram

Spotify запустив проєкт у 2016 році. Суть проєкту в тому, щоб дати змогу артистам переосмислити архівні пісні — тому кожен з учасників презентує два сингли: нову версію одного зі своїх треків та кавер на пісню іншого виконавця.

Раніше серед артисток, залучених до плейліста, були Alicia Keys, Селін Діон, Майлі Сайрус та Lykke Li — Джамала стала першою запрошеною українською виконавицею. У березні цього року Джамала була першою амбасадоркою плейліста Spotify Equals, який популяризує творчість жінок у музиці.

У грудні 2022 року перший кавер для Spotify Singles представили й Kalush Orchestra — колядку "Щедрівка". У липні Kalush Orchestra випустили ще два треки: Chase італійського виконавця Джорджо Мородера та Human — сингл, записаний спільно з композитором JONA XX.

Джамала — співачка й авторка пісень, володарка "Нагороди за визначне лідерство артиста" від Атлантичної ради США 2022 року, переможниця пісенного конкурсу "Євробачення-2016".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок