Усе, що ви зберегли або вподобали: Netflix створив новий розділ

Усе, що ви зберегли або вподобали: Netflix створив новий розділ

Усе, що ви зберегли або вподобали: Netflix створив новий розділ

На стримінговій платформі Netflix зʼявився новий розділ, де зберігатиметься інформація про весь контент, який користувач завантажив або вподобав. Інновація стосується мобільного застосунку, додають у пресслужбі компанії.

Функція має назву My Netflix. Як пояснюють у компанії, це "єдине вікно, створене для вас, із простими ярликами, які допоможуть вибрати, що ви хочете дивитися".

Тут будуть зберігатися:

  • всі завантажені фільми, шоу та серіали;
  • фільми, яким користувач поставив високу оцінку;
  • створені списки відтворення;
  • контент, який переглядався нещодавно.

"Коли ви в дорозі зі своїм телефоном, перейдіть безпосередньо до My Netflix, де можете швидко вибрати те, що зберегли або завантажили для перегляду", — повідомила менеджерка з продуктів Netflix Едіт Чао.

Функція уже працює на iOS, а на Android з’явиться на початку серпня.

нетфлікс
Нова функція Netflix. Фото: Netflix, about.netflix.com/

Раніше Netflix запровадив низку заходів для перевірки, що акаунти користувачів пов’язані в межах родини. Для цього стримінговий сервіс просить членів сім'ї підключатися до Wi-Fi в одному місці (вдома). Окрім цього, передплатники мають принаймні раз на місяць відкривати на гаджеті застосунок чи сайт Netflix і переглядати там щось.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок