Про снайпера "Валі" знімуть документальний фільм

Про снайпера "Валі" знімуть документальний фільм

Про снайпера "Валі" знімуть документальний фільм
Фото: La Torche et l'Épée - The Torch and Sword/Facebook

Про канадського снайпера з позивним "Валі", який приїхав до України невдовзі після початку повномасштабного російського вторгнення, знімуть документальний фільм. Це розповіла пресслужба компанії DD&T, повідомляє видання "Детектор медіа".

Стрічка розкриє перетворення ІТ-фахівця з Канади на професійного солдата. Глядачі спостерігатимуть за досвідом "Валі" протягом перших місяців вторгнення та за тим, на що йому довелося піти, щоб допомогти Україні.

"Ось я в Україні на зйомках документального фільму. Я повертаюся на старі поля битв. Я навіть зустрічав людей, які повернулися до своїх домівок. Ми обговорювали події на тих самих місцях, де я мало не загинув!" — написав сам військовий на сторінці у Facebook.

фільм про снайпера
Скриншот зі сторінки у Facebook

Як зауважив сам "Валі", 90% сказаного про нього в пресі та на телебаченні не відповідає дійсності, тому творці фільму хочуть показати реальну історію.

Зйомки фільму координує американський продюсер, номінант на "Оскар" Ден Толмор, який працював раніше над стрічкою Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom ("Зима у вогні: Боротьба України за свободу").

Над виробництвом також працюватиме українська студія Art Territory. Виконавчими продюсерами стануть Сергій Баранов та Ігор Волков, а режисером — Олександр Кірієнко.

"Ми маємо на меті показати реальність людей, які попри особистий ризик надають допомогу Україні не лише словами, а й діями", — зазначив Баранов.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок