У Києві відкриють нову книгарню, яка допомагатиме обирати книжки онлайн

У Києві відкриють нову книгарню, яка допомагатиме обирати книжки онлайн

У Києві відкриють нову книгарню, яка допомагатиме обирати книжки онлайн
Ілюстративне фото

У серпні у Києві відкриють книгарню Readeat та онлайн-сервіс для вибору книжок — про це у Facebook повідомила головна редакторка проєкту Тетяна Гриньова.

"Три роки тому я йшла зі свого медіа після 10+ років роботи журналістом, головним редактором та видавцем, та говорила «Ніколи знову», але несповідні шляхи… З цього літа я знову головний редактор, тільки у книгарні", — написала вона.

книгарня
У Києві відкриють нову книгарню. Скрнішот зі сторінки у Facebook

Співзасновником книгарні є CEO Concert.ua Дмитро Феліксов. Про роботу над проєктом він повідомив у червні. У власному дописі Феліксов розповів, що відкриття відбудеться у серпні — на Антоновича, 50, у Києві.

Книгарня буде 2-поверховою, а онлайн-сервіс "допомагає підібрати читання не тільки за жанрами, а за відчуттями, настроями чи періодом життя, в якому ви перебуваєте саме зараз".

Нова книгарня Readeat у Києві під час ремонту
Нова книгарня Readeat у Києві під час ремонту. Instagram/Readeat

У Києві відкриють нову книгарню Readeat
Ремонт у приміщенні нової книгарні у Києві Readeat. Instagram/Readeat

Найголовніша місія книгарні та сервісу — збільшити кількість читачів і обсяг прочитаних книг на людину в Україні.

"Амбітно, цікаво та трохи (брешу, зовсім не трохи) страшно пірнати у цей невідомий океан, коли ти «перший раз», але стільки вже було тих перших разів..."
Тетяна Гриньова

Дмитро Феліксов зазначив, що надихався мережею американських книгарень Barnes & Noble, яка має найбільшу кількість роздрібних точок у США, приблизно 600. А також, що його надихала мережа кав’ярень Starbucks.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок