В Україні опублікують біографію гурту Depeche Mode

В Україні опублікують біографію гурту Depeche Mode

В Україні опублікують біографію гурту Depeche Mode
Гурт Depeche Mode на концерті у Лондоні, 2023. Фото: @Ultra_Depeche/Twitter

Видавництво "Наш Формат" видасть в Україні книжку Ієна Ґіттінса "Depeche Mode: Faith & Devotion" у перекладі Анастасії Цимбал. Видання очікують з друку у вересні 2023 року.

"Від перших хвилювань гурту в Ессексі до напередодні їхнього 40-річчя, Faith and Devotion — це історія про тріумф від негараздів: надзвичайна історія унікального світового феномену синті-року", — йдеться в описі книжки на сайті видавництва.

Фактично видання охоплює всю 40-річну історію гурту. У книжці 240 сторінок, архівні фотографії та розповідь про всі альбоми, у хронологічній послідовності.

В Україні опублікують біографію гурту Depeche Mode
В Україні опублікують біографію гурту Depeche Mode. Фото: Наш Формат/nashformat.ua

Окрім загальновідомих фактів, Ґіттінс додав власние інтерв’ю з новим внеском від Майлза Гузенса, Міка Патерсона та Дугласа Маккарті, і "їхня участь дає книзі перевагу над іншими".

Вперше книга побачила світу 2019 році. Ієн Ґіттінс також написав біографії гуртів Talking Heads та The Cure.

Хто такі Depeche Mode

Depeche Mode — британський музичний колектив, що утворився 1980 року в місті Базілдон (графство Ессекс). Цей гурт створив власний стиль у жанрах електронної та рок-музики і є одним із найуспішніших та довгоживучих гуртів світу.

2010 року музичний канал VH1 визначив Depeche Mode на 98-е місце в списку "100 найбільших артистів усіх часів та народів".

У 2013 році лідер гурту Мартін Ґор підтримав Революцію Гідності в Україні, заявивши: "Те, що ви вийшли на вулиці, щоб приєднатися до Європейського Союзу, означає, що ви заслуговуєте бути його частиною більше, ніж будь-хто інший".

Проте через загибель людей у другій половині лютого 2014 року група скасувала свій концерт, запланований на 26 лютого.

У березні 2023 Depeche Mode випустили новий альбом Memento Mori, записавши його після смерті клавішника й співзасновника Енді Флетчера. Робота над платівкою почалася ще за життя музиканта, на початку пандемії COVID-19, у 2020 році. Його головними темами стали смерть, одержимість та параноя.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок