Українські художниці беруть участь у колаборації з японським брендом Uniqlo

Українські художниці беруть участь у колаборації з японським брендом Uniqlo

Українські художниці беруть участь у колаборації з японським брендом Uniqlo
Колаж Суспільне Культура, www.uniqlo.com

У Берліні можна придбати футболки, створені у колаборації європейської філії японського бренду Uniqlo та українських художниць. Про це повідомили на сторінці бренду в Instagam.

юнікло і дизайнери
Скріншот зі сторінки в Instagram

"Ми пишаємося тим, що представляємо талановитих українських митців на європейських платформах. Дякуємо Uniqlo за цю унікальну можливість! Вони допомагають нам просувати українську культуру та демонструвати наші таланти світові", — йдеться у дописі.

У проєкті взяли участь чотири українські художниці, які нині перебувають у Німеччині:

  • Зіна Ісупова,
  • Вікі Берг,
  • Сомарі Пташка,
  • Анастасія Пасічник

"Uniqlo в Берліні звернувся до організації Ukrainian Cultural Community, а в них були портфоліо українців, що зараз перебувають у Німеччині", — розповіла у коментарі для видання Bird in Flight Зіна Ісупова.

Для проєкту вона створила серію яскравих колажів, які фіксують повсякденні предмети.

Колаборація є частиною проєкту Uniqlo під назвою UTme. У межах проєкту можна друкувати футболки з принтами прямо у магазині. Раніше це проводили із японськими художниками, що мешкають у Берліні.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок