"Я люблю Україну": переможниця "Євробачення" Loreen висловилась про війну в Україні

"Я люблю Україну": переможниця "Євробачення" Loreen висловилась про війну в Україні

"Я люблю Україну": переможниця "Євробачення" Loreen висловилась про війну в Україні
. Фото: Aaron Chown/PA Images via Getty Images

13 травня у Ліверпулі завершився Пісенний конкурс "Євробачення". Переможницею 2023 року стала співачка Loreen зі Швеції з піснею "Tatoo". На пресконференції вона заявила, що абсолютно упевнена у перемозі України у війні.

"Я люблю Україну. Я багато разів була в Україні, у мене було багато шоу, я люблю людей там. І мені боляче дивитися на те, що зараз відбувається, мені дуже шкода", — поділилась співачка.

Зокрема, на пресконференції у музикантки поцікавилися, чи може в наступних роках Україна прийняти пісенний конкурс. На що вона відповіла: "Безумовно так. Звичайно, чому вона не зможе?"

Також вона подякувала Україні, яка поставила їй високу оцінку у фіналі шоу. Співачка зізналася, що часто була в нашій країні, тому їй боляче, що на території нашої країни триває повномасштабна війна.

Лорін — шведська співачка мароккансько-берберського походження, вона уже представляла Швецію на конкурсі та виграла його у 2012 році.

У фіналі цьогорічного конкурсу вона отримала 340 балів від журі та 243 бали від глядачів. Ця перемога стала 7 для Швеції.

Україну представляв гурт TVORCHI. Усього від журі музиканти отримали 54 бали, зокрема Чехія поставила найвищу оцінку – 12 балів.

А от за результатами глядацького голосування українці отримали 189 балів. Таким чином, Україна посіла шосте місце у загальному заліку.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок