Для українських дітей-переселенців у Великій Британії видають книжки-білінгви

Для українських дітей-переселенців у Великій Британії видають книжки-білінгви

Для українських дітей-переселенців у Великій Британії видають книжки-білінгви
. Фото із сайту видавництва/pineapplelane.org

У Великій Британії відкрилось видавництво Pineapple Lane, яке видаватиме книжки-білінгви для українських дітей-переселенців. Про це 28 квітня повідомило видання "Читомо".

Pineapple Lane є імпринтомпідрозділ видавництва або бренд, під яким видавництво випускає деякі з своїх друкованих видань, наприклад, для певних споживчих сегментів (дитяча література, періодика, наукова література і т. д.) незалежного британського видавництва Little Toller Books, заснованого 2008 року.

"Кожна книга написана, перекладена та проілюстрована авторами та художниками, чиє життя було зруйноване конфліктом. Всі видання, які ми публікуємо, доступні безкоштовно для переміщених сімей, щоб допомогти дітям залишатися на зв'язку з мовою та культурою, які вони залишили", – пишуть на сайті видавництва.

Там уже представили вісім книжок-білінгв — англійською та українською:

  • "Війна, що змінила Рондо" й "Кольори" Романи Романишин та  Андрія Лесіва,
  • "Монетка" Ані Хромової та Анни Сарвіри,
  • "Скільки?" Галини Кирпи та Ольги Гаврилової,
  • "Русалки" й "Пан Коцький, Міра і море" Оксани Лущевської та Віолетти Борігард,
  • "Гойдалка під кленом" Галини Ткачук та Оксани Булої.
Для українських дітей-переселенців у Великій Британії видають книжки-білінгви
Для українських дітей-переселенців у Великій Британії видають книжки-білінгви. Скрінщшот із сайту видавництва/pineapplelane.org

"Наразі всі наші книги є українсько-англійськими, але ми розробляємо низку видань з усього світу, і незабаром ми опублікуємо історії сирійських письменників, художників та перекладачів, розказані англійською мовою фарсі та арабською мовою", – додають у видавництві.

"Найближчим часом я сподіваюсь видати книжки для дітей, які були переміщені з інших країн, але для мене це мало початися з України", – зазначила співзасновниця Pineapple Lane Ґрейсі Купер.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок