Архітекторів закликають долучитися до відбудови Салтівки у Харкові

Архітекторів закликають долучитися до відбудови Салтівки у Харкові

Архітекторів закликають долучитися до відбудови Салтівки у Харкові
. Багатоповерхівка на Північній Салтівці у Харкові після російських обстрілів, квітень 2023 року. Фото: Суспільне Харків/Маргарита Дежкіна

Канадське архітектурне бюро WZMH Architects оголосило конкурс на проєкт швидкого відновлення району, який сильно постраждав від постійних обстрілів Росії.

"Через повномасштабне вторгнення РФ на територію України було зруйновано/пошкоджено близько 25 000 житлових будинків, у тому числі 13 000 багатоквартирних. В результаті нападу країни-агресора понад 1 мільйон українських родин мають гостру потребу в якісному житлі", – зазначають організатори.

Конкурс Rebuild Ukraine – це довготривалий проєкт, з низкою заходів, спрямованих на пошук оптимальних ідей відбудови українських міст.

відбудова салтівки
Фото: pragmatika.media

У WZMH Architects вважають, що в післявоєнних проєктах нового будівництва повинні відображатися новітні стандарти якості. Там впевнені, що, відновлюючи місто, важливо не просто повернутися до попереднього стану, а зробити так, щоб усе якнайкраще спрацювало в майбутньому.

Учасники мають подати на розгляд журі 10 слайдів із планами, кресленнями, рендерами, що ілюструють їхнє бачення реконструкції району Харкова.

З деталями та умовами Rebuild Ukraine можна ознайомитися тут.

Заявки на участь можна подати до 12 травня. Оголошення проєктів-переможців відбудеться 11 липня. Призовий фонд конкурсу складає 10 000 канадських доларів.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок