Хтось викрутив гайки на колесі: гурт "Антитіла" потрапив у аварію у Європі

Хтось викрутив гайки на колесі: гурт "Антитіла" потрапив у аварію у Європі

Хтось викрутив гайки на колесі: гурт "Антитіла" потрапив у аварію у Європі
. Фото: antytila_official/Instagram

Гурт "Антитіла" ледь не розбився на автобані у Європі. Дорогою до України їхня машина ледь не втратила колесо. Про це музиканти розповіли в Instagram.

Музиканти зазначили, що "у Парижі хтось викрутив їм гайки на колесі турового авто, а на автобані на колесі повністю зрізало болти, воно відпало, зависнувши на гальмівному диску".

За словами учасників гурту, аварії вдалось уникнути тільки завдяки майстерності водія.

Дорожні служби, які прибули на виклик, помітили подряпини, які з’явилися під час спроби викрутити свіжопофарбовані диски й гайки на колесах.

Хто такі "Антитіла"

Це український попрок-гурт із Києва, що виник у 2007 році. Фронтменом гурту є Тарас Тополя.

Учасники гурту з перших днів війни захищають територіальну цілісність та незалежність України у лавах територіальної оборони.

Весною 2022 року разом з британським музикантом Едом Шираном записали рімейк на пісню "2step".

"Пропозиція від Еда попрацювати разом – це вияв саме тієї справжньої підтримки України, яку демонструє народ Великої Британії протягом цієї війни. Мільйони людей не лише на словах, але конкретними вчинками показують, як це – по-справжньому стояти за свої принципи, демократію і свободу і підставляти своє плече тим, кому воно дійсно потрібне", – розповідає Тарас Тополя.

А 15 серпня на BBC News вийшов документальний фільм "Frontline Frontman" про гурт "Антитіла" на передовій.

"Майже пів року тому тисячі мирних жителів України долучилися до військових для боротьби з російською армією. Серед тих, хто долучився, були учасники одного з найкращих рок-гуртів України "Антитіла". Вони стали військовими медиками у Харкові й допомагають лікувати поранених солдатів на передовій", — йдеться у відео.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок