Дожартувалися: у США скасували концерти Мойсеєнка та Данильця

Дожартувалися: у США скасували концерти Мойсеєнка та Данильця

Дожартувалися: у США скасували концерти Мойсеєнка та Данильця
Фото: instagram.com/vdanmos

Вісім із дев'яти концертів дуету "Кролики", до якого входять любителі руского міра Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко, скасували у США. Про це написав активіст Даниїл Тонкопій у Facebook.

На концерти в Нью-Йорку дуету "Кролики" звернув увагу журналіст Сергій Сінкевич та написав допис у Facebook. А потім до справи підключилися Даниїл Тонкопій. Активісти зв'язалися з концертними майданчиками, промоутерами та організаторами туру, підготували листи до мерії та всі інструменти для відміни.

На сайті організаторів поки що лишився концерт у Нью-Йорку, а всіх інших уже немає. Активіст зазначає, що українська підтримка в Нью-Йорку потужна, тож "Кроликам" буде не до сміху.

Концерти Данильця і Моісеєнка скасовано
Фото: facebook.com/datonko

"Коротше, зрозуміло, що хутро у кроликів на 100% з вати. А ми прекрасно знаємо, що треба робити з такими артистами. Скасовувати. Нуль толерантності до фашистів і до тих, хто підтримує фашизм", – написав Даниїл Тонкопій.

Дует "Кролики" – український комічний дует, що виступає російською та українською мовою. У складі актори Володимир Мойсеєнко (Народний артист України, 1998) та Володимир Данилець (Заслужений артист України, 1996).

Після 2014 року та війни на Донбасі виступали в Росії, брали участь у зйомках російських розважальних програм поряд із росіянами, які відверто підтримують війну Росії проти України.

Володимира Данильця внесено до бази "Миротворець" за:

  • участь в актах гуманітарної агресії проти України;
  • свідому участь в інформаційно-пропагандистській провокації Росії (країна-агресор) – так званому "телемості між Росією та Україною "Треба поговорити", організованому антиукраїнським пропагандистським каналом "Росія-1";
  • противник незалежності українського православ'я від РПЦ, що підконтрольна Росії (країна-агресор);
  • поширення кремлівської пропаганди від імені УПЦ МП.

Володимира Мойсеєнка внесено до бази "Миротворець" за:

Свідому участь в інформаційно-пропагандистській провокації Росії (країна-агресор) – так званому "телемості між Росією та Україною "Треба поговорити", організованому антиукраїнським пропагандистським каналом "Росія-1".

На початку 2020 року заявив: "Якщо Крим наш, то чого ми не можемо там виступати?".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок