Дитяче Євробачення-2023 відбудеться у Ніцці

Дитяче Євробачення-2023 відбудеться у Ніцці

Дитяче Євробачення-2023 відбудеться у Ніцці
. Дитяче Євробачення 2023. Фото: junioreurovision.tv

3 квітня стало відомо місце проведення Дитячого Євробачення-2023. EBU (Європейська мовна спілка) та France Télévisions повідомили, що конкурс пройде у Ніцці.

Дитяче Євробачення-2023 відбудеться 26 листопада. Минулий конкурс виграв представник Франції Lissandro з піснею "Oh maman!". Усього він отримав 203 бали: від журі — 132  і 71 бал від телеглядачів.

Україну на конкурсі представляла Злата Дзюнька з авторською піснею "Незламна".

Мартін Остердаль, виконавчий директор Дитячого Євробачення, сказав: "Ми раді повернутися до Франції (...) Команда France Télévisions має досвід, бачення та пристрасть створити щось справді чарівне в Ніцці в листопаді цього року, і ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з ними в найближчі місяці над ще одним захоплюючим шоу".

Крістіан Естрозі, мер Ніцци, додав: "Для міста Ніцца є честю приймати такий відомий європейський конкурс, як Дитяче Євробачення, який об'єднує близько 20 країн-учасниць і понад 33 мільйони телеглядачів".

"Ніцца — це унікальний ландшафт, занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, який стане винятковим місцем для демонстрації кандидатів на участь у Дитячому Євробаченні"

Гасло та брендинг заходу будуть оголошені пізніше цього року.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок