TVORCHI презентували оновлену версію пісні для "Євробачення-2023"

TVORCHI презентували оновлену версію пісні для "Євробачення-2023"

TVORCHI презентували оновлену версію пісні для "Євробачення-2023"
. Фото: TVORCHI

9 березня, гурт TVORCHI презентував оновлену версію пісні "Heart of Steel", з якою вони представлять Україну на Пісенному конкурсі "Євробачення-2023" в Ліверпулі. Кліп на оновлену версію опубліковано на офіційному ютуб-каналі Eurovision Song Contest.

У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. "Heart of Steel" — пісня про нескорених, незламних людей, які попри всі труднощі рухаються вперед. Саме такі переживання за задумом артистів передає драматичний фінал.

"Пісня "Heart of Steel" про кожного, хто попри всю безвихідь носить у грудях сталеве серце і не здається. А сьогодні це всі ми. У нашій пісні є рядки: "Не бійтеся говорити те, що ви думаєте. Тому що як би погано не було, хтось слухає". Ми хочемо, щоб про нашу незламність почули всюди", — розповіли TVORCHI.

TVORCHI євробачення 2023 пісня
TVORCHI презентували оновлену версію пісні для Євробачення-2023. Фото: tvorchi_official/Instagram

В оновленій версії пісні TVORCHI додали текст українською: "Незважаючи на біль, я продовжую свій бій. Світ палає, а ти дій".

Пісня "Heart of Steel" була написана навесні, коли українські захисники героїчно стояли на "Азовсталі". Після цього слово "сталь" стало одним із символів української незламності, уособленням справжньої сили духу. Емоції від побаченого TVORCHI перенесли в музику.

TVORCHI — переможці українського Національного відбору на "Євробачення-2023".

Україна — країна-переможниця минулорічного "Євробачення", відтак TVORCHI автоматично потрапляють у гранд-фінал конкурсу, де виступатимуть зі своєю піснею "Heart of Steel" у прямому ефірі 13 травня.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник "Євробачення".

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі "Євробачення-2023".

Стежте за новинами цьогорічного "Євробачення" на Суспільне Культура, Радіо Промінь, сторінках Євробачення Україна в соціальних мережах та на сайті Суспільне Євробачення.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок