Помер режисер документальних спортивних фільмів Сергій Долбілов

Помер режисер документальних спортивних фільмів Сергій Долбілов

Помер режисер документальних спортивних фільмів Сергій Долбілов
Фото: Olga Jay-Jay/Facebook

14 січня стало відомо, що на 58-му році життя помер український режисер документальних спортивних фільмів та журналіст Сергій Долбілов. Про це у Facebook повідомила його дружина Серафіма Панченко.

"Ти завжди будеш зі мною! Ти був найкращим чоловіком, найкращим татом і три дні дідусем. Я завжди любила і пишалася тобою, ти дуже талановитий і добрий! І в своїй професії тобі не було рівних! Дякую, що це було", — написала Панченко.

Долбілов працював у жанрі документального кіно та з 1996 року знімав фільми про український спорт. Головними героями його стрічок ставали видатні спортсмени, які досягли значних результатів на світовому рівні.

Сергій знімав фільми про Віталія та Володимира Кличків, Андрія Шевченка, Лілію Подкопаєву.

Режисер був володарем п'яти премій "Телетріумф" Української телевізійної академії та багаторазовим лауреатом фестивалів спортивного кіно, зокрема в Італії та Словенії.

долбілов кличко документальні фільми
Помер режисер документальних спортивних фільмів Сергій Долбілов, який знімав документальний фільм про Володимира та Віталія Кличків. Фото: Luckypunch.net

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок