Арнольд Шварценеггер знявся в кліпі Kalush Orchestra

Арнольд Шварценеггер знявся в кліпі Kalush Orchestra

Арнольд Шварценеггер знявся в кліпі Kalush Orchestra
. Фото: schwarzenegger/Instagram

Гурт Kalush Orchestra зняв відеокліп на пісню "Щедрий вечір" у США. У відео зʼявився також американський актор Арнольд Шварценеггер. Ролик опублікували 11 січня на YouTube.

"Раніше на цих вулицях бігали в грі GTA - San Andreas, а тепер зробили там нашу інтерпретацію Щедрівки, + завітали до Арнольда Шварценеггера в гості", – написали музиканти у пості в Instagram.

Арнольд Шварценеггер на початку кліпу звернувся до українців, які переживають повномасштабну війну у своїй країні: "Це потужне послання до всього українського народу. Особливо зараз, у цей дуже важкий час. Що кожен може мати мрію. І кожен може втілити її в реальність".

А наприкінці ролика актор сказав українською "Щедрий вечір".

Музиканти зустрілись зустрілися з актором та колишнім губернатором Каліфорнії у жовтні 2022 року.

"Поговорили про ситуацію в Україні та подякували за його підтримку, поділились наскільки це важливо для нас. Ви знаєте, Арнольд Шварценеггер активно підтримує українців з перших днів війни, за що ми йому дуже вдячні", — написав тоді лідер Kalush Orchestra Олег Псюк.

Суспільне Культура презентує фільм про Kalush Orchestra

Шварценеггер теж поділився кількома світлинами з учасниками гурту – на одному з фото він позував у знаменитій рожевій панамці Kalush Orchestra.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок