На Apple TV знайшли пропагандистський фільм "Ополченочка"

На Apple TV знайшли пропагандистський фільм "Ополченочка"

На Apple TV знайшли пропагандистський фільм "Ополченочка"
Фото: скріншот із трейлера фільму

Українська стендаперка Ірина Гіль виявила, що на сервісі Apple TV для деяких країн доступний пропагандистський фільм "Ополченочка". Таке повідомлення зʼявилось у Twitter 3 січня.

Його можуть переглянути користувачі сервісу з Росії, Білорусі, Туркменістану, Таджикистану, Молдови, Вірменії та Азербайджану — тих країн, де офіційно є Apple TV.

В Україні для пошуку він недоступний. Однак якщо шукати з допомогою VPN (обравши країною Росію), фільм дійсно наявний для перегляду на Apple TV та iTunes.

На сайті Apple TV зазначено, що фільм знімали в Україні. Хоча насправді його знімали на тимчасово окупованій території, зокрема у Луганську, Стаханові та Алчевську. Фільм триває понад 2 години, має рейтинг 12+ і його можна купити для перегляду за 200 рублів (приблизно 100 гривень).

Компанія поки ніяк не відреагувала, а як пишуть у коментарях, сапорт відправляє на сторінку фідбеку.

Фільм позиціонується як такий, що розповідає про російсько-українську війну. Стрічка отримала деяку популярність після того, як прообраз його головної героїні Світлани — Світлана Дрюк — перейшла на бік України.

Автори фільму пізніше заперечували це, заявляючи, що зрадниця не може бути прототипом героїні та що це збірний образ. Хоча кадри зі Світланою Дрюк є в неофіційному ролику фільму.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок