Лідера гурту Aerosmith звинувачують у сексуальному насильстві та побоях

Лідера гурту Aerosmith звинувачують у сексуальному насильстві та побоях

Лідера гурту Aerosmith звинувачують у сексуальному насильстві та побоях
. Tiffany Rose/Getty Images

Американського музиканта, лідера гурту Aerosmith Стівена Тайлера звинуватили у сексуальному насильстві над неповнолітньою. Про це 29 грудня повідомило видання The Rolling Stone.

У позові жінка на ім'я Джулія Голкомб стверджує, що Тайлер переконав її матір надати йому опікунство над нею, коли їй було 16 років, що згодом дозволило їй жити з ним і вступати в сексуальні стосунки.

Голкомб каже, що познайомилася з Тайлером (якому на момент їхньої зустрічі було 25), коли Aerosmith давали концерт у Портленді (штат Орегон) 1973 року.

Голкомб звинувачує Тайлера в сексуальному насильстві, сексуальних побоях та навмисному спричиненні емоційного стресу.

У самому позові ім'я Тайлера не згадується, відповідачі названі як відповідач Доу 1 і Доу 2 з 50. Але Голкомб публічно розповідала про свій досвід з музикантом в минулому, і позов безпосередньо цитує мемуари самого Тайлера.

Лідера гурту Aerosmith звинувачують у сексуальному насильстві та побоях
Лідера гурту Aerosmith звинувачують у сексуальному насильстві та побоях. Фото: Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images

У своїй книзі, не називаючи імені, Тайлер стверджує, що він "майже взяв наречену-підлітка" і що "її батьки закохалися в мене, підписали папір на мою опіку, щоб мене не заарештували, якщо я вивезу її за межі штату. Я взяв її з собою в турне".

Жінка також стверджує, що вона була вагітна в 1975 році, коли їй було 17 років, але зробила аборт після того, як Тайлер наполіг на тому, щоб вона перервала вагітність після пожежі у квартирі.

Після аборту Голкомб покинула Тайлера і повернулася до Портленду, де стала побожною католичкою, зустріла свого чоловіка й поховала свій попередній досвід спілкування з Тайлером, аж доки він не написав про нього у своїй книзі.

Стівен Тайлер — американський музикант та автор пісень, більш відомий як лідер гурту Aerosmith.

Його ім'я знаходиться на 99-й позиції в списку Найкращих Вокалістів журналу Rolling Stone. Також він відмічений на 3-у рядку в хіт-параді вокалістів 100 Parader's Metal.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок