Литва внесе Світлану Лободу до списку небажаних осіб

Литва внесе Світлану Лободу до списку небажаних осіб

Литва внесе Світлану Лободу до списку небажаних осіб
.

Українську співачку Світлану Лободу визнають персоною нон ґрата у Литві. Про це 24 листопада заявила представник міністра закордонних справ Пауліна Левицькіте.

"Після консультацій з українськими партнерами ми вносимо виконавицю до списку персон нон ґрата", — заявила вона.

Як повідомив міністр культури Сімонас Кайріс, ця виконавиця є громадянкою України і наразі проживає в Латвії, тому, на відміну від виконавців із Росії, їй не заборонено в'їзд до країни автоматично.

За словами Кайріса, позиція співачки щодо Росії незрозуміла. Він додав, що в Латвії організатори деяких заходів самі скасували виступи Лободи, і закликав представників цього бізнесу в Литві наслідувати приклад своїх колег, коли виникають сумніви стосовно виконавців до російської агресії.

Morphom: "Лід, по якому ходять артисти, стає дуже крихким"

Лобода запланувала в Литві чотири концерти на кінець листопада і початок грудня: у Паневежисі, Шяуляї, Клайпеді та Вільнюсі. Раніше співачка вела активну концертну діяльність у РФ після окупації Криму, а 2015 року також співала 9 травня на заході, присвяченому перемозі Радянського Союзу в Другій світовій війні.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок