Патрон отримав титул першого у світі "Пса Доброї Волі" від ЮНІСЕФ

Патрон отримав титул першого у світі "Пса Доброї Волі" від ЮНІСЕФ

Патрон отримав титул першого у світі "Пса Доброї Волі" від ЮНІСЕФ
. Суспільне

До Всесвітнього дня дітей ЮНІСЕФ присвоїв псу Патрону титул першого у світі "Пса Доброї Волі" та підписав з ним меморандум про взаєморозуміння. Про це стало відомо 20 листопада зі сторінки в Instagram.

Зазначається, що Патрон дуже багато важить для дітей в Україні. І на підписання меморандуму запросили учасників уроку з мінної безпеки, який Патрон провів ще влітку.

"Привіт, це Патрон. Мій новий, я б сказав, титул "Пес Доброї Волі" означає, що всі наші бесіди про безпеку не були марними. Ще раз, прошу вас дуже сильно: якщо бачите незнайомий предмет або уламок ракети/снаряду. Не підходьте. Не чіпайте. Телефонуйте у 101. Пообіцяйте мені бути пильними. А я пообіцяю вас завжди дарувати свій лізь", — йдеться у дописі від імені песика.

Мета меморандуму – інформування маленьких та дорослих українців про ризики вибухонебезпечних предметів, також підтримання ментального здоров’я дітей, підлітків, молоді, їхніх опікунів та освітян.

Пес Патрон став відомим наприкінці березня 2022 року – його фото показали співробітники ДСНС у Чернігівській області. Завдання Патрона — знешкоджувати вибухонебезпечні предмети й з цим він чудово справляється від початку війни.

На момент російського вторгнення в Україну Патрону було два роки, і він уже встиг знешкодити близько 100 вибухонебезпечних предметів.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок