37 країн візьмуть участь у Євробаченні-2023

37 країн візьмуть участь у Євробаченні-2023

37 країн візьмуть участь у Євробаченні-2023
.

Організатори Євробачення 2023 назвали країни, які візьмуть участь у міжнародному пісенному конкурсі. Всього у списку опинилося 37 країн.

67-й конкурс, організований Європейською мовною спілкою (ЄМС) та ВВС від імені переможця 2022 року України, відбудеться 9, 11 та 13 травня 2023 року на "Ліверпуль Арені".

З 37 країн-учасниць 31 змагатиметься у двох півфіналах, а 10 найкращих виконавців із кожного півфіналу приєднаються до 4 країн Великої п'ятірки (Франції, Німеччини, Італії та Іспанії), а також Великої Британії та України у Гранд-фіналі.

"Наступного року конкурс обіцяє бути особливим, і ми зараз наполегливо працюємо з BBC над тим, щоб сотні мільйонів глядачів змогли насолодитися найкращим пісенним конкурсом Євробачення, в центрі якого буде Україна", зазначив виконавчий директор Євробачення Мартін Остердаль.

Дмитро Шуров поділився враженнями від пісень, які українці представили на Нацвідбір "Євробачення-2023"

Раніше Чорногорія та Північна Македонія відмовилися від участі. А 19 жовтня Болгарія теж долучилася до цього списку. Водночас Кіпр уже обрав учасника конкурсу ним став музикант Ендрю Ламброу.

Суспільне Мовлення і BBC підписали Меморандум про співпрацю під час Євробачення-2023

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок