Як і обіцяв — Сергій Притула надіслав Ілону Маску книгу з історії України

Як і обіцяв — Сергій Притула надіслав Ілону Маску книгу з історії України

Як і обіцяв — Сергій Притула надіслав Ілону Маску книгу з історії України
Фото: Twitter Serhiy Prytula

3 жовтня Ілон Маск у Twitter запропонував власний план припинення російської агресії проти України. У відповідь на це волонтер Сергій Притула і блогер Ігор Лаченков запустили збір коштів на підручник історії. Сьогодні він відправився до Маска.

"На жаль, не всі добре вчили історію, а хтось її взагалі пропустив. Але ніколи не пізно надолужити. Пан Лачен відкрив збір "На підручник історії для Ілона". Підручник купимо, а решта піде на ЗСУ", – написав тоді Притула у Twitter.

Притула і Лаченков за пів години зібрали 1 млн грн на підручник історії України для Ілона Маска

На зібрані 2,3 млн гривень Притула пообіцяв купити сам підручник і партію рацій Motorola R7 для ЗСУ. Що й зробив 12 жовтня, написавши:

"Книга з історії України Романа Піняжка вже в дорозі @elonmusk. Сподіваюся, це допоможе вам зрозуміти, чому здатися російській імперії зла не є варіантом для українців!"

Автор книги "Історія Держави Української" Роман Піняжко — кандидат медичних наук, доцент кафедри нормальної фізіології Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького. В описі до книги йдеться, що вона "написана представником першого покоління українців, свідомість яких формувалась за часів суверенності нашої держави".

Редактор медіа про популярну історію видасть книгу на основі архівів КДБ

У своєму скандальному твіті Маск запропонував Україні відмовитися від Криму, адже той "був російським до помилки Хрущова", провести референдум на територіях, окупованих російськими військами та лишитись нейтральною державою.

На твіт зокрема відповіли радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, український дипломат та колишній посол України в Німеччині Андрій Мельник та сам Володимир Зеленський.

Інші коментарі, пости у соціальних мережах та найсмішніші меми Суспільне Культура зібрало тут.

Червоний корпус, музеї, "Український дім": будівлі яких культурних інституцій пошкодили російські ракети. Фоторепортаж

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок