Українські книги з’являться в книжкових супермаркетах Німеччини

Українські книги з’являться в книжкових супермаркетах Німеччини

Українські книги з’являться в книжкових супермаркетах Німеччини
. Фото: Hugendubel Buchhandlungen/Facebook

Книжки українських видавництв можна буде купити у німецьких супермаркетах Hugendubel. Про це 3 жовтня повідомив Державний комітет телебачення і радіомовлення України на сайті Урядового порталу.

"За підтримки Держкомтелерадіо директор державного видавництва "Мистецтво" Сергій Поночовний підписав у Мюнхені договір про співпрацю з мережею німецьких супермаркетів Hugendubel" – йдеться у повідомленні.

"Два місяці ми готували контракти, бо зайти в цю потужну мережу досить складно. Але в Німеччині зараз багато українців — близько мільйона. Серед них є багато активних, які самі приходять до книгарень і просять українську книжку. От ми її і привезли — уже доставили до Німеччини першу партію видань загальним накладом 3000 одиниць і готуємо другий транш", — зазначає Поночовний, як керівник проєкту та засновник порталу Book-On-Demand.com.ua.

У Японії видали книгу української школярки про війну
Українські книги з’являться в книжкових супермаркетах Німеччини
Українські книги з’являться в книжкових супермаркетах Німеччини. Фото: Hugendubel Buchhandlungen/Facebook

Hugendubel — це мережа книжкових супермаркетів, одна з найбільших у Європі. Тільки у Німеччині та німецькомовних країнах їх понад 100. Тепер там можна знайти книги таких українських видавництв:

  • А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА;
  • АртЕк;
  • Веселка;
  • Видавництво Старого Лева;
  • Картуш;
  • Либідь;
  • Мистецтво;
  • Фоліо.

Book-On-Demand.com.ua окрім україномовних книг планує постачати німецькомовні видання українських авторів, а також домовляється з українськими письменниками про літературні заходи в німецьких книгарнях, традиційні для мережі Hugendubel — презентації книжок, виступи авторів, лекції тощо.

"Закордонні учасники їдуть сюди для того, щоб стати свідками й свідчити на користь України". Софія Челяк про BookForum

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок