28 вересня американський журнал Time опублікував список молодих лідерів Time100 Next, до якого цьогоріч увійшло троє українців: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, математикиня Марина В’язовська та міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
Михайло Федоров увійшов до категорії "Новатори" завдяки своїй ролі в інформаційному спротиві України під час війни та поширенні сучасного образу країни у світі. Федоров став міністром цифрової трансформації у серпні 2019 року.
"Раніше він допоміг людям побачити, який вигляд має сучасна Україна. І зараз він перебуває в центрі зусиль протидії російській пропаганді в реальному часі", – пише Time.

За серію значущих наукових доказів, Марина В’язовська потрапила в ту ж категорію.
"Докази В’язовської тісно пов'язані з кодами, що виправляють помилки, які використовуються в мобільних телефонах, космічних апаратах і Інтернеті, і одного дня можуть забезпечити чіткіший зв'язок між багатьма формами комунікації", – зазначено в матеріалі Time.
Цьогоріч українка стала другою жінкою в історії, яка отримала престижну премію Філдза.
Міністр інфраструктури Олександр Кубраков потрапив до списку в категорії "Лідери".
"Кубраков став надійним голосом у соціальних мережах, коли його країна занурилася у війну, регулярно інформуючи українців про пошкодження аеропортів, доріг, залізниць та мостів", – зазначається в журналі.
Олександр Кубраков очолив зусилля України в рамках підтримуваної ООН Чорноморської зернової ініціативи, спрямованої на врегулювання світової продовольчої кризи, яку спричинило вторгнення Росії в Україну. Війна підштовхнула близько 70 мільйонів людей до межі голоду, тож робота міністра набула важливого значення для усього світу.

Головна редакторка Vogue Анна Вінтур зустрілась з українськими дизайнерами в Парижі
Список молодих лідерів Time100 Next журнал формує щорічно з 2019. До нього входять митці, медики, урядовці, бізнесмени та науковці, без вікового обмеження. Переможці рейтингу визначаються за п’ятьма категоріями: "Митці", "Феномени", "Новатори", "Лідери" та "Адвокати".
Читайте нас у Facebook або Telegram
Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!