До списку молодих лідерів журналу Time увійшло троє українців

До списку молодих лідерів журналу Time увійшло троє українців

До списку молодих лідерів журналу Time увійшло троє українців

28 вересня американський журнал Time опублікував список молодих лідерів Time100 Next, до якого цьогоріч увійшло троє українців: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, математикиня Марина В’язовська та міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Михайло Федоров увійшов до категорії "Новатори" завдяки своїй ролі в інформаційному спротиві України під час війни та поширенні сучасного образу країни у світі. Федоров став міністром цифрової трансформації у серпні 2019 року.

"Раніше він допоміг людям побачити, який вигляд має сучасна Україна. І зараз він перебуває в центрі зусиль протидії російській пропаганді в реальному часі", – пише Time.

До списку молодих лідерів журналу Time увійшло троє українців
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Очільник Мінцифри Михайло Федоров. Фото: Facebook

За серію значущих наукових доказів, Марина В’язовська потрапила в ту ж категорію.

"Докази В’язовської тісно пов'язані з кодами, що виправляють помилки, які використовуються в мобільних телефонах, космічних апаратах і Інтернеті, і одного дня можуть забезпечити чіткіший зв'язок між багатьма формами комунікації", – зазначено в матеріалі Time.

Цьогоріч українка стала другою жінкою в історії, яка отримала престижну премію Філдза.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков потрапив до списку в категорії "Лідери".

"Кубраков став надійним голосом у соціальних мережах, коли його країна занурилася у війну, регулярно інформуючи українців про пошкодження аеропортів, доріг, залізниць та мостів", – зазначається в журналі.

Олександр Кубраков очолив зусилля України в рамках підтримуваної ООН Чорноморської зернової ініціативи, спрямованої на врегулювання світової продовольчої кризи, яку спричинило вторгнення Росії в Україну. Війна підштовхнула близько 70 мільйонів людей до межі голоду, тож робота міністра набула важливого значення для усього світу.

До списку молодих лідерів журналу Time увійшло троє українців
Міністр інфраструктури Олександр Кубраков. Фото: Олександр Курбаков/Facebook
Головна редакторка Vogue Анна Вінтур зустрілась з українськими дизайнерами в Парижі

Список молодих лідерів Time100 Next журнал формує щорічно з 2019. До нього входять митці, медики, урядовці, бізнесмени та науковці, без вікового обмеження. Переможці рейтингу визначаються за п’ятьма категоріями: "Митці", "Феномени", "Новатори", "Лідери" та "Адвокати".

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок