У Британії покажуть мінісеріал про Бориса Джонсона

У Британії покажуть мінісеріал про Бориса Джонсона

У Британії покажуть мінісеріал про Бориса Джонсона
. Фото: Sky Atlantic

Він називається "Ця Англія" (This England) й вийде на телеканалі Sky Atlantic у середу, 28 вересня. В основі сюжету — робота експрем’єра Великої Британії Бориса Джонсона впродовж перших місяців на посаді очільника уряду, пише Sky News.

Джонсона зіграє британський актор Кеннет Брана, а дружину Джонсона Керрі зіграє англійська акторка Офелія Ловібонд. У п'яти серіях This England йтиметься зокрема про те, як Джонсон керував країною під час пандемії COVID-19.

"Якщо ви маєте вороже ставлення до Бориса, ви, ймовірно, подумаєте, що серіал надто ніжний до нього. А якщо ви любите Бориса, ви, ймовірно, подумаєте, що серіал надто жорсткий (до нього)", — коментує режисер Майкл Вінтерботтом. Також він зазначив, що пріоритетом для творців фільму були достовірність і об'єктивність.

BBC покаже український фільм у праймтайм — уперше в історії британського телебачення

Борис Джонсон очолював британський уряд з 24 липня 2019 по 6 вересня 2022 року.

У Британії покажуть мінісеріал про Бориса Джонсона
Актори серіалу Кеннет Брана та Офелія Ловібонд. Фото: Sky Atlantic
"Памфір", "Я і Фелікс" та "Відблиск": яких прем'єр очікувати на Київському тижні критики

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок