Шукають зниклого під Ізюмом письменника Володимира Вакуленка

Шукають зниклого під Ізюмом письменника Володимира Вакуленка

Шукають зниклого під Ізюмом письменника Володимира Вакуленка
.

Доля письменника з Ізюму Володимира Вакуленка, про зникнення якого ми писали в квітні, досі не відома.

За інформацією його колишньої дружини Ірини Новіцької, Вакуленко міг потрапити в російський полон.

"Володимира Вакуленка, ізюмського волонтера та літератора, мого колишнього чоловіка і батька нашого сина, приблизно тиждень тому забрали за доносом або російські вояки, або представники окупаційної маня-влади. Його подальша доля, як і доля Віталика, невідома", — написала вона.

Письменника і волонтера Володимира Вакуленка взяли в полон на Харківщині

Друзі й рідні поширюють дописи з гештегом #SaveVakulenko та просять небайдужих розповсюдити інформацію про нього.

Шукають зниклого під Ізюмом письменника Володимира Вакуленка
Скріншот Facebook

Зокрема письменниця Оксана Забужко написала:

"Та якби ви, гуси скубані, ПОЛОВИНУ того шуму, що зняли в інформпросторі довкруг на-фіг-кому-впалого Шишкіна, зчинили довкруг зникнення УКРАЇНСЬКОГО письменника Володимира Вакуленка з окупованої РОСІЯНАМИ Ізюмщини (він не евакуювався, бо доглядав аутичного сина, гугліть!) (...) Але про Вакуленка, на відміну від Шишкіна, в нашому інформпросторі була тільки вістка, ще квітнева, від колишньої дружини: що його з сином орки забрали вдруге, він у полоні..."

На честь героїв "Азовсталі" встановлять меморіал на Співочому полі. Там також буде місце поховання

Володимир Вакуленко — український громадський та літературний діяч, контрлітератор, прозаїк, поет, перекладач, автор 13 книжок. Друкувався в багатьох антологіях, альманахах та журналах. Твори перекладалися кримськотатарською, білоруською, німецькою, англійською, есперанто та російською мовами.

Свій стиль характеризує як "контрлітература", називаючи так експериментальний стиль на ґрунті постмодернізму, модернізму та неокласицизму, з елементами логічного абсурдизму.

BBC покаже український фільм у праймтайм — уперше в історії британського телебачення

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок