В Україні випустять в прокат документальний фільм про композитора Валентина Сильвестрова

В Україні випустять в прокат документальний фільм про композитора Валентина Сильвестрова

В Україні випустять в прокат документальний фільм про композитора Валентина Сильвестрова
Фото: mus.art.co.ua

KyivMusicFilm випустить документальну стрічку про композитора Валентина Сильвестрова. Подивитися в кінотеатрах можна буде з 29 вересня. Про це повідомляють в Instagram-акаунті організації

Фільм охоплює кілька періодів у творчості Сильвестрова: співіснування з радянським режимом, захоплення Сильвестрова постмодернізмом і бажання відрефлексувати історичні події останнього десятиліття. Режисером фільму про "експериментатора, який дратував радянський режим", став Сергій Буковський.

"Через повномасштабне вторгнення Росії 84-річний Сильвестров з власного досвіду знає, як це – бути біженцем, а його твори виконують у філармоніях по всьому світу знак підтримки України", – ідеться в описі до фільму.

Сильвестров про хоровий цикл "Майдан 2014": "Це велика кантата, яка закінчується колисковою"

У стрічці глядачі зможуть поспостерігати за Сильвестровим на репетиціях, де "справжній перфекціоніст невтомно шукає ідеального звучання": "Усе це на тлі холодних, депресивних, занедбаних, але таких рідних композитору пейзажів Києва, крізь які музика проривається, наче рослини з-під асфальту".

Валентин Сильвестров – представник сучасної композиторської школи, найвідоміший сьогодні український композитор на Заході, лауреат Шевченківської премії й автор 9 симфоній і музики до фільмів Кіри Муратової й Франсуа Озона.

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок