Що таке Довженко-Центр та чому його хочуть реорганізувати

Що таке Довженко-Центр та чому його хочуть реорганізувати

Що таке Довженко-Центр та чому його хочуть реорганізувати
.

9 вересня відзначають день народження "Довженко-Центру", якому у 2022 році виповнюється 28 років. "Довженко-Центр" є найбільшим кіноархівом України, в якому зберігається більше 9000 найменувань фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно.

16 серпня стало відомо про наказ Держкіно реорганізувати "Довженко-Центр" у декілька нових юридичних осіб. У "Довженко-Центрі" заявили, що це рішення означає ліквідацію національного кіноархіву. А у Держкіно стверджують, що зараз центр є неефективним, а реорганізація дозволить, у тому числі, відродити українську анімацію. Мінкульт зазначає, що не знали про це рішення.

Журналістка Суспільне Культура Олеса Котубей у новому випуску "Cool`туримо" розповіла історію "Довженко-Центру" та спробувала розібратись у конфлікті навколо його реорганазції.

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок