Новий вініл Оззі Осборна матиме кольори українського прапора

Новий вініл Оззі Осборна матиме кольори українського прапора

Новий вініл Оззі Осборна матиме кольори українського прапора
. Фото: ozzy.rosecityworks.com

4 серпня зʼявилось оголошення щодо релізу нового альбому англійського рок-музиканта Оззі Осборна. Про це написали на офіційному сайті музиканта та в магазині Spotify.

Платівка "Patient Number 9" матиме кольори українського прапора: "Обмежене видання ексклюзивного 2-LP синьо-жовтого вінілу в кольорах українського прапора". Попереднє замовлення уже відкрито.

Премʼєра альбому відбудеться 9 вересня. Вартість вінілу — $39.

Виручені кошти підуть волонтерам, які допомагають перевозити дітей-сиріт з особливими потребами з України до США. Раніше Оззі Осборн разом зі своєю дружиною Шерон вирішили поселити кілька українських родин у своєму маєтку в Бакінгемширі.

Оззі Осборн — один із засновників та учасник гурту Black Sabbath, який справив значний вплив на появу таких музичних стилів, як хард-рок та хеві-метал. Успішність його кар'єри та популярність принесли йому неофіційний титул "Хрещений батько хеві-металу".

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок