Бієнале Manifesta у 2028 році може відбутися в Києві

Бієнале Manifesta у 2028 році може відбутися в Києві

Бієнале Manifesta у 2028 році може відбутися в Києві
. Фото: manifestabiennial/Instagram

Під час пресконференції з нагоди відкриття Manifesta 14 у Приштині засновниця європейської бієнале Гедвіг Фієн заявила, що у 2028 році подія може відбутися в Києві. Про це повідомило видання Your Art.

За словами Фієн, це "допоможе відновити та повторно зміцнити культурну екосистему й інфраструктуру України протягом шести років". Україна вже надіслала лист про наміри проведення заходу в Києві. Ймовірно, організацією бієнале у 2028 році займатиметься фонд Manifesta спільно з Українським інститутом культури.

Україна двічі подавала заявку на проведення Manifesta в Києві. У 2018 році організатори заходу остаточно відмовили українській стороні через війну на Донбасі та тимчасово окупований Росією Крим.

Manifesta, також відома як European Nomadic Biennale, є європейською панрегіональною бієнале сучасної культури. У 2022 році вона триває з 22 липня до 30 жовтня.

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок