Євробачення 2023 проведуть не в Україні

Євробачення 2023 проведуть не в Україні

Євробачення 2023 проведуть не в Україні
Фото: Getty Images

Європейська мовна спілка опублікувала заяву щодо проведення Євробачення-2023. Переможцем у 2022 році став український гурт Kalush Orchestra, і конкурс мав би відбутися в Україні. Однак, EBU сумнівається у такій можливості, зважаючи на повномасштабне вторгнення Росії. Тому організатори звернулися до Великої Британії, оскільки представник цієї країни посів друге місце.

"EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв (...) В результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU тепер почне переговори з ВВС, що посіли друге місце цього року, про потенційне проведення конкурсу Євробачення-2023 року в Сполученому Королівстві", – зазначили організатори у заяві.

У EBU також додали, що хотіли б, щоб перемога України позначилася на конкурсі наступного року: "Це буде для нас пріоритетом у наших обговореннях з можливими господарями".

Більше про Євробачення читайте тут

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок