Гурт "Kalush Orchestra": "Маємо надію на перше місце на Євробаченні"

Гурт "Kalush Orchestra": "Маємо надію на перше місце на Євробаченні"

Гурт "Kalush Orchestra": "Маємо надію на перше місце на Євробаченні"
.

Представник України, гурт "Kalush Orchestra", пройшов у фінал пісенного конкурсу Євробачення-2022 з піснею "Stefania" та виступатиме у першій частині фіналу 14 травня.

Фронтмен гурту "Kalush Orchestra" Олег Псюк розповів журналістам Суспільного мовлення про свої враження від виступу.

"Перша емоція, коли дізнався, що "Kalush Orchestra" потрапив у фінал — бурхлива емоція, яку не описати словами. Якщо ви дивилися, можна побачити, наскільки ми були емоційні. Але інтрига була, нас тримали трохи у напрузі. Ми дуже раді, що вийшло так. Євробачення під час війни дуже важливе. Тому що нашу культуру хочуть знищити, а ми тут є, щоб показати, що вона жива. Наша музика жива, красива та має свій власний почерк, — поділився Олег Псюк і додав: — Вітаю всю Україну із виходом до фіналу Євробачення, дякую всім українцям, які голосували за нас за кордоном, велика подяка всім, далі буде… Маємо надію на перше місце".

Нагадаємо, що глядачі в арені Pala Olimpico слухали пісню "Stefania" стоячи з українськими прапорами та вітали їх бурхливими оплесками. Учасники Ісландії і Латвії під час оголошення результатів тримали прапори України на знак підтримки.

Олег Псюк подякував країнам за підтримку: "Ця емпатія щира, не лише на словах. Всім велика подяка, хто підтримує Україну".

Пряма трансляція першого півфіналу пісенного конкурсу Євробачення-2021 велася на всіх платформах Суспільного: на телебаченні, радіо, на діджитал-платформах і навіть у додатку "Дія". Коментував музичну подію незмінний Тімур Мірошниченко. Ведучими пісенного конкурсу Євробачення 2022 — Алессандро Каттелан, Лаура Паусіні та Міка.

Другий півфінал відбудеться 12 травня, фінал Євробачення-2022 — 14 травня. Після цього стане відомим повний список фіналістів.

Більше про Євробачення-2022 дізнавайтеся на ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінці Євробачення, телеграм-каналі Євробачення Україна та у TikTok.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, забезпечує відбір і участь представника України у Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, а також виступає офіційним транслятором конкурсу.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок