Співачка Шер закликала Захід дати Україні наступальну зброю

Співачка Шер закликала Захід дати Україні наступальну зброю

Співачка Шер закликала Захід дати Україні наступальну зброю
. Фото: Raph PH

Американська співачка Шер закликала Захід надати Україні наступальну зброю, щоб успішно протистояти Росії. У своєму Twitter вона зробила допис, а також додала посилання на статтю Європейської ради з міжнародних відносин. У цьому матеріалі пояснюють, як підтримка Заходу, зокрема надання зброї, може допомогти Україні якомога швидше вивести росіян зі своєї території.

У твіті ж Шер наголосила, що саме Путін та розв’язана ним війна винні за майбутній світовий голод.

"Як західна наступальна зброя може допомогти Україні перемогти Росію — Європейська рада з міжнародних відносин… Путін уже несе відповідальність за мільйони біженців, ЖІНОК І ДІТЕЙ і майбутній голод 500 мільйонів у світі, ТОМУ ЩО НЕ БУДЕ ВРОЖАЮ ПШЕНИЦІ", — написала співачка.

Раніше Шер уже висловлювалась щодо України. Ще до повномасштабного вторгнення вона публікувала твіт з підтримкою дій США. Вона своїми словами пояснила, чого хоче Путін, і чому Україна важлива.

"Чому Україна важлива для США? Путін деспот, який знищує героїв, і, якщо випаде шанс, Путін поглине суверенні країни, доки не воскресить СРСР. Європа стане маленькою та незахищеною. Росія, Китай, Саудівська Аравія хочуть перемогти нас. І бачать чудову нагоду. Вони поширюють ненависть, розподіл, слабкість", — зазначила вона.

Також вона поширювала посилання на інформацію про те, чому російські окупанти завозять в Україну мобільні крематорії.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок