Поети з 53 країн світу підтримують Україну і видадуть збірку "Поезія для України"

Поети з 53 країн світу підтримують Україну і видадуть збірку "Поезія для України"

Поети з 53 країн світу підтримують Україну і видадуть збірку "Поезія для України"

Книжка "Поезія для України" (POETRY FOR UKRAINE) – це збірка поезій від 254 авторів і авторок, заробіток із продажу якої буде переданий на благодійність для України. Про це повідомляє міжнародний журнал "THE POET".

Увесь прибуток передадуть в Український фонд допомоги в кризових ситуаціях (Ukraine Crisis Relief Fund).

"Від поетів-лавреатів різних премій до нових поетів, які вперше досліджують слова; від викладачів університетів, акторів, психологів, художників і журналістів до студентів, домашніх працівників, бібліотекарів, вчителів; від старшокласників до людей похилого віку, "ПОЕЗІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ" об’єднує неймовірних 254 поетів із 53 країн світу, які підтримують Україну!", – пишуть у анотації.

У збірці представлена поезія з таких країн: Албанія, Австралія, Бахрейн, Бангладеш, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Канада, Кабо-Верде, Англія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Гонконг, Індія, Індонезія, Ізраїль, Італія, Ямайка, Японія, Косово , Курдистан, Литва, Малаві, Мальта, Маврикій, Мексика, Марокко, М’янма, Непал, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігерія, Північна Македонія, Пакистан, Філіппіни, Польща, Республіка Ірландія, Румунія, Шотландія, Сербія, Сінгапур, Південна Корея, Іспанія, Швейцарія, Таїланд, Україна, США, Узбекистан, Уельс та Зімбабве.

Повний список авторів тут.

Замовити книжку можна за посиланням.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок