Kalush Orchestra візьмуть участь у промоконцерті "Israel Calling 2022"

Kalush Orchestra візьмуть участь у промоконцерті "Israel Calling 2022"

Kalush Orchestra візьмуть участь у промоконцерті "Israel Calling 2022"

Гурт Kalush Orchestra розпочне промотур з участі в промозаході "Israel Calling 2022", який проходитиме у Тель-Авіві. З 5 по 7 квітня представники України на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 разом із більшістю цьогорічних учасників візьмуть участь у промозаходах в Ізраїлі.

  • У вівторок, 5 квітня, команда Kalush Orchestra зустрінеться з українськими біженцями у Тель-Авіві, що виїхали до Ізраїлю через російську агресію.
  • 6 квітня гурт зустрінеться з Міністром у справах Єрусалима і національної спадщини Зеевом Елькіним.
  • О 10:00 7 квітня делегація України на Євробачення-2022 візьме участь у пресконференції в готелі "Herod's Tel Aviv".
  • О 20:30 7 квітня "Kalush Orchestra" виступлять наживо на масштабному концерті "Israel Calling 2022" на арені Menora, на якому збиратимуть кошти для Фонду відновлення майна та зруйнованої інфраструктури України.

"Ми дякуємо за запрошення організаторам в Ізраїлі й з нетерпінням чекаємо на знайомство зі спільнотою Євробачення. Ми вже відчуваємо надзвичайну підтримку, це те, що зараз найбільше потрібно кожному, хто змушений жити у війні", — сказав Олег Псюк, засновник та фронтмен гурту Kalush Orchestra.

Зазначимо, що 2 квітня гурт Kalush Orchestra вперше зібрався разом від початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну, щоб розпочати підготовку до виступу на Євробаченні-2022. Учасники гурту розповіли, що своїми виступами хочуть підтримати Україну та зібрати кошти для допомоги Україні.

Нагадаємо, Суспільне мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії. Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 40 країн спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.

На початок