Загинув засновник видавництва "Орієнтир" Микола Кравченко

Загинув засновник видавництва "Орієнтир" Микола Кравченко

Загинув засновник видавництва "Орієнтир" Микола Кравченко
Facebook: Видавництво "Орієнтир"

14 березня загинув один із засновників видавництва "Орієнтир" Микола "Крук" Кравченко. Він разом з ад'ютантом Сергієм Машовцем, який теж брав участь в роботі видавництва, потрапив під обстріл російських "Градів". Про це "Орієнтир" повідомили на своїй Facebook-сторінці.

Микола Кравченко – один з ветеранів батальйону "Азов", дослідник українського добровольчого руху XX-XXI ст., кандидат історичних наук. З першого дня війни він займався організацією київської територіальної оборони. Як повідомляють, останній тиждень Кравченко відповідав за будівництво західної лінії оборони Києва.

"Микола Кравченко не помер у повному сенсі цього слова. Він житиме у своїх книгах, працях, статтях, відеолекціях і наших нових книгах Видавництва Орієнтир, які обов'язково побачать світ після нашої перемоги над РФ!", – пишуть у видавництві.

Видавництво "Орієнтир" — перше українське видавництво, засноване ветеранами війни на сході України. Розпочало свою діяльність восени 2015 року як громадська видавнича ініціатива за сприяння Цивільного корпусу "Азов". Засновниками стали ветерани батальйону "Азов" Микола Кравченко та Марко Мельник.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок