DakhaBrakha та Dakh Daughters поновили антивоєнні концерти в Європі

DakhaBrakha та Dakh Daughters поновили антивоєнні концерти в Європі

DakhaBrakha та Dakh Daughters поновили антивоєнні концерти в Європі
Facebook: dakhabrakha

Гурти DakhaBrakha та Dakh Daughters повідомили, що поновили концертну діяльність в Європі на підтримку України.

Фрік-кабаре Dakh Daughters розпочало з Нідерландів тур “Україна Вогонь”, в програмі якого використовується документальне відео, тексти і фото-факти з України.

"Зараз ми в культовому клубі Paradiso в Амстердамі. Починаємо сьогодні наш тур Європою "Україна Вогонь" із документальними відео і текстами, фото- фактажем із України. Маємо усіляко залучати європейських громадян достукатися до урядів їхніх країн і закрити небо над Україною, боротися проти рашистського зла разом і до перемоги”, – повідомив гурт Dakh Daughters на своїх сторінках у соцмережах.

Тим часом гурт DakhaBrakha розпочав виступи у Франції, до кінця березня музиканти дадуть 5 концертів у містах України.

"Сьогодні ДахаБраха починає концертну діяльність у Франції. У ці дні війни ми дали безліч інтерв‘ю та коментарів західним ЗМІ, ми писали звернення і прохання про підтримку і солідарність. Проте, як ми вважаємо, і як нас переконують наші друзі, найдієвішою зброєю є концерти ДахаБрахи. Нам потрібно більше друзів, більше тих, хто симпатизує і хто співпереживає. І тих, хто готовий допомогти, хто готовий вимагати підтримки України від своїх урядів. Віримо в перемогу, працюємо на перемогу! Слава Україні!", – повідомлено на сторінках гурту DakhaBrakha у соцмережах.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок