Сатиричний журнал Charlie Hebdo присвятив карикатуру Україні

Сатиричний журнал Charlie Hebdo присвятив карикатуру Україні

Сатиричний журнал Charlie Hebdo присвятив карикатуру Україні

"Два євро за літр бензину. Їдьте на українцях, це безкоштовно!" — написано на зображенні.

Журнал Charlie Hebdo присвятив карикатуру Україні
Журнал Charlie Hebdo присвятив карикатуру Україні.

Нещодавно, 1 березня, в Charlie Hebdo опублікували карикатуру на Путіна — його зобразили горилою з ядерною зброєю.

Charlie Hebdo — французька щотижнева сатирична газета, що публікує карикатури, репортажі, дискусії та анекдоти. Газета сповідує ліві політичні погляди, висміює політиків, ультраправих та релігійні групи.

Газета кілька разів публікувала карикатури на іслам і особисто пророка Мухаммеда. Це стало причиною теракту 7 січня 2015 року — тоді до офісу видання вдерлися озброєні чоловіки й розстріляли художників редакції. Напад спричинив як мінімум 12 смертей (серед загиблих два поліцейських).

Після цієї події вислів та гештег, який стали поширювати в соцмережах, "Je suis Charlie" ("Я — Шарлі" або "Шарлі — це я"), став лозунгом акцій на підтримку загиблих під час терористичного акту.

Газета неодноразово висміювала політику та дії президента РФ Володимира Путіна під час окупації Криму Російською Федерацією та російсько-української війни.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок