Учасники Євробачення-2021 The Roop підтримали Україну новою піснею

Учасники Євробачення-2021 The Roop підтримали Україну новою піснею

Учасники Євробачення-2021 The Roop підтримали Україну новою піснею
. Facebook: The Roop

Гурт The Roop, який представляв Литву на пісенному конкурсі “Євробачення-2021”, видав на цифрових платформах пісню та відео "Love Is All We Got", яку присвятив українцям. Усі кошти, отримані від прослуховувань треку на стрімінгових платформах, будуть передані для допомоги українському народові.

У відео "Love Is All We Got" гурт використав кадри з акцій проти війни в Україні, які проходили у Литві та інших країнах світу.

"Ми зняли кліп на "Love Is All We Got" наприкінці жовтня 2021 року. Ми, литовці, маємо болючу колективну пам’ять, і вона весь час шепотіла, що напруга та тривога у світі зростають. Але навіть у найгіршому кошмарі ми не могли явити війну, яка почнеться у найгрубішій формі. Зараз, під час монтажу відео, ми додали додаткові зображення зібрань людей, заходів підтримки та протесту з Литви та всього світу. Для українців важливо бачити нас усіх – тих, хто бачить, відчуває і підтримує”, – розповіли учасники гурту на офіційній сторінці в Facebook.

Народ Литви підтримує Україну вже не перший рік, адже пам’ятає страждання свого народу від радянського режиму:

"Озираючись на історію Литви, ми пам’ятаємо, що неодноразово переживали агресію російського режиму. Нас окупували, депортували, вбивали. Кожна сім’я має живі спогади про це. То як ми вижили? Ми припускаємо, що завдяки любові. Через велику любов до наших сімей, дітей, матерів, татів, нашої країни. Наш народ, як ніхто інший, глибоко розуміє і підтримує Україну. Війна Путіна проти України – це війна проти людства. Ми бажаємо, щоб вона закінчилася”, – розповіли артисти у дописі в Facebook.

Також артисти висловили підтримку гурту Go_A, з якими подружилися під час конкурсу “Євробачення-2021” у Роттерамі, і поділились, що планували спільну роботу:

“Ми обговорювали співпрацю, і одним із варіантів була Love Is All We Got. Однак наші наміри та плани були зупинені вторгненням Росії в Україну. Go_A нещодавно написали, що тимчасово призупинили свою музичну діяльність через війну. Усі учасники гурту залишилися на Батьківщині. Ми хочемо вірити, що війна закінчиться якнайшвидше, і ми зможемо написати музику та здійснити нашу співпрацю”, – висловили сподівання The Roop у Facebook.

Go_A відповіли своїм литовським друзям і подякували їм у Stories на офіційній сторінці гурту в Instagram: “Ми щиро вдячні вам за вашу підтримку. В темні часи добре видно світлих людей”.

The Roop – не єдині учасники “Євробачення”, які підтримують український народ під час війни. До підтримки України долучився і співак Малік Гарріс, який представлятиме Німеччину на пісенному конкурсі “Євробачення-2022” у Турині. Після того як оголосили його перемогу у Національному відборі, він вийшов на сцену з гітарою в руках. На гітарі були зображені прапор України та напис "I stand with Ukraine" ("Я за Україну").

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок