MONATIK у новому вірші уявив якою буде Україна після війни

MONATIK у новому вірші уявив якою буде Україна після війни

MONATIK у новому вірші уявив якою буде Україна після війни
.

Український співак MONATIK (Дмитро Монатік) опублікував вже другий вірш під час війни. Новий поетичний твір “From U to Z” артист написав українською мовою і супроводив відеорядом з кадрами мирних міст України та щасливих українців до початку повномасштабної війни Росії в Україні.

“За час війни зовсім забув, але сьогодні взяв, налаштувався і згадав, що слова та думки мають силу! Ось що я сьогодні намагаюсь оселити у себе в голові. Хочу поділитись. Хочу вірити, що мир прийде і ми його побачимо наяву. Важливо не забувати й пам’ятати завжди! Повторюся! Слова та думки мають силу. Хай ці день та ніч будуть спокійними для України. І всі наступні також. Зараз дуже складно, але важливо не втрачати віру. Віру в те, що все буде прекрасно у кожного з нас. Все буде Україна!”, – написав співак в описі під відео та на офіційних сторінках у соцмережах.

У вірші артист закликає російського агресора йти геть з України, а також уявляє, якою буде Україна після завершення війни та вселяє в душі українців віру у мирне і краще майбутнє, у що вірить і він сам.

“Ми жили добре. Жити будемо ще краще.

Я щиро вірю, що я це побачу.

Та навіть, якщо в мене залишився лише день.

Знай, що попереду усе життя в таких, як я”, – такими словами артист завершує свій твір.

Раніше співак опублікував в Instagram вірш-звернення російською мовою до влади РФ та всіх росіян. У відеоряді до нього співак показав ті жахливі події, які переживали українці у перші дні нападу агресора. Також він відмітив у пості російських артистів та ЗМІ з закликом не мовчати та говорити правду про війну в Україні.

Читайте також

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок