Activision Blizzard, видавець ігор Call of Duty і Diablo, припиняє продаж в РФ

Activision Blizzard, видавець ігор Call of Duty і Diablo, припиняє продаж в РФ

Activision Blizzard, видавець ігор Call of Duty і Diablo, припиняє продаж в РФ
Фото: dt.ua

Американський відеоігровий холдинг Activision Blizzard опублікував на сайті заяву, що призупиняє нові продажі в РФ. Йдеться про ігри компанії та підконтрольні їй розробники, а також мікроплатежі в самій грі та магазинах.

"Сьогодні ми оголошуємо, що компанія призупиняє нові продажі в Росії, поки цей конфлікт триває. Ми продовжимо шукати шляхи підтримки українського народу", — повідомив президент і головний операційний директор Activision Blizzard Даніель Алегрі в заяві на офіційному сайті холдингу.

Також у заяві йдеться, що холдинг "робить все можливе, щоб допомогти працівникам та їх родинам, які безпосередньо постраждали від трагедії. Спільними зусиллями ми зібрали понад $300,000".

"Я також хотів похвалити величезний внесок наших колег із Польщі, де люди виділили свій час, щоб допомогти українським біженцям та іншим, хто цього потребує", — додав Алегрі.

Activision Blizzard володіє правами на такі серії, як Call of Duty, Candy Crush, World of Warcraft, Diablo, Tony Hawk, Overwatch, Spyro, Crash Bandicoot, StarCraft тощо.

Що відомо

Бізнес в усьому світі масово розриває зв'язки з РФ через війну в Україні. Щодня нові й нові компанії повідомляють про вихід з російського ринку — ми щодня оновлюємо список міжнародних компаній і їхніх санкцій проти Росії тут.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок