Освітня платформа Coursera зупиняє діяльність у Росії

Освітня платформа Coursera зупиняє діяльність у Росії

Освітня платформа Coursera зупиняє діяльність у Росії
Ілюстративне фото: Getty Images

Найближчим часом увесь контент, створений громадянами РФ, буде видалено, а платформа призупиняє діяльність на території країни.

У блозі компанії заявили: "Ми спустошені й обурені вторгненням Росії до України. Ми підтримуємо Україну і наша найголовніша турбота – безпека людей у цьому регіоні. Coursera вірить, що навчання це ресурс людського прогресу… Але ми не будемо шукати вигоди від ведення бізнесу в регіоні в умовах гуманітарної кризи. Як результат – ми призупиняємо діяльність бізнесу в Росії".

За словами Джеффа Маджіонкалда, генерального директора, платформа закриє доступ до контенту від російських партнерів, також він не буде доступним для нових користувачів, а також російські учні не зможуть більше записатися на платні курси.

Поза тим компанія заявила про розширення підтримки України. Вона співпрацює з Міністерством освіти й науки, щоб безплатно запропонувати Coursera for Campus усім вищим навчальним закладам.

Також університети та коледжі зможуть зареєструватися, щоб надати усім своїм студентам доступ до більш ніж 5200 курсів та 2200 проєктів від провідних партнерів платформи. Окрема програма Coursera for Refugees безплатно доступна для некомерційних організацій у всьому світі, включно з тими, що активно працюють над підтримкою українських біженців.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок