TAYANNA у зверненні до росіян спростувала міфи про бандерівців

TAYANNA у зверненні до росіян спростувала міфи про бандерівців

TAYANNA у зверненні до росіян спростувала міфи про бандерівців
.

Українська співачка опублікувала у своїх соцмережах відео, у якому закликала росіян не вірити антиукраїнській пропаганді та спростувала міфи про бандерівцівЩирі українці.

"Я – Бандерівка. Тому що я народилася в Чернівцях, а мій тато – з Івано-Франківську. Він справжній бандерівець і ще й націоналіст, тому що він все життя захищав українську мову. Він дуже любить Україну, все життя розмовляє українською мовою. Обожнює нашу країну. Але він ніколи в житті не ображав сусідні народи. І те, що вам зараз розповідають, що росіяни приїхали "рятувати" Україну від "бандерівців", які "їдять" живих людей на площах, "їдять москалів”… Якось за все своє життя я жодного разу не взяла з собою виделку та ніж, навіть коли була у Москві та працювала з російськими артистами, і не відрізала їм шматок стегна, щоб його засмажити та з'їсти. Тому все це – брехня і маячна. Всі мої російські друзі й всі артисти, з яким як працювала і в Росії, і в Україні, я думаю, ніколи в житті не скажуть, що ми їмо живих людей, що ми нацисти й що ми коли-небудь принижували націю росіян і російську мову", – розповіла співачка у відео, опублікованому на її офіційній сторінці в Instagram.

Артистка згадала про подругу, яка народилася в Росії та жодного разу не зазнавала утиску через спілкування російською мовою в Україні.

"Моя подруга з Владивостока. Вона живе в Україні вже багато років, народила двох прекрасних дітей і приїздила до нас в Івано-Франківськ до моїх родичів, бабусі й дідуся, які теж є бандерівцями, тому що ми всі з Західної України.

Вона розмовляла російською. І уявляєте? Ніхто їй нічого не сказав. Її всі любили, годували. Ми разом ліпили вареники, разом колядували: разом усю ніч ходили й колядували по всьому селі. І жоден мешканець села, який знав, що вона з Росії та чув її російську мову, не сказав їй жодного слова.

Тому повірте: немає в Україні людей, які гноблять росіян, гноблять російську мову. Немає! Бо в нас добре серце, в нас добрі люди. Ми можемо тільки вберегти та обігріти. Як це й показують вам на відео: коли російських солдатів, які здаються, годують і поять гарячим чаєм. І не вбивають, а забирають в полон, щоб повернути їх додому".

Також Tayanna закликала росіян поставати проти війни в Україні та висловила сподівання, що у світі скоро запанує мир:

"Дуже просимо вас, російський народе, будь ласка. Хто ще спить – прокиньтесь! Пишіть в дописах, що ви не хочете війни, тому що цієї війни ніхто не хоче. Вона нікому не потрібна – ні Росії, ні Україні. Взагалі у світі не має бути воєн. Тому що людина, як істота, не була створена для воєн. Людина була створена як творець, щоб створювати щось, щоб любити, щоб творити, але не для того, щоб вбивати собі подібних. Що зараз відбувається? Навіщо ця війна? Заради чого?

І просто знайте, що українці – настільки сильний народ, добрий та доброзичливий, що перемога буде за нами. І мир у всьому світі скоро настане", – підбадьорливо закінчила артистка своє звернення в Instagram.

Читайте також

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок