Сербська мисткиня Марина Абрамович підтримала Україну

Сербська мисткиня Марина Абрамович підтримала Україну

Сербська мисткиня Марина Абрамович підтримала Україну
. Соціальні мережі художниці/ Oscar Meyer, 2017

25 лютого Марина Абрамович опублікувала відеозвернення, де сказала, що, працюючи в Україні, познайомилася з місцевими ближче: "Вони горді, вони сильні, вони гідні. Я повністю солідарна з ними в цей неможливий день".

Пізніше Офіс Президента опублікував лист Марини Абраович, де вона закликає світ об’єднатися, щоби допомогти Президентові України Володимиру Зеленському та українському народові.

Сербська мисткиня Марина Абрамович підтримала Україну
Лист Марини Абрамович.

"80 років тому нацистські війська, керовані Адольфом Гітлером, були залучені у вбивстві невинних людей у Бабиному Яру в українському Києві.

Сьогодні – щойно сьогодні – російські війська, керовані Володимиром Путіним, залучені в бомбуванні та вбивстві невинних людей у Бабиному Яру. Війни різні, але результат той самий. Як ми об’єднувалися, щоби перемогти божевільний нацистський режим, світ має об’єднатися на допомогу Володимиру Зеленському та хоробрим чоловікам і жінкам України. Це битва всіх нас", – пише Марина Абрамович.

Читайте також

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок