Kalush Оrchestra не проти представляти Україну на Євробаченні

Kalush Оrchestra не проти представляти Україну на Євробаченні

Kalush Оrchestra не проти представляти Україну на Євробаченні

Про це соліст колективу Олег Псюк заявив у розмові з Сергієм Притулою на "Радіо НВ". За словами музиканта, рішення буде прийняте 18 лютого.

На питання Сергія Притули, чи прийнято вже в колективі остаточне рішення їхати чи не їхати, Олег Псюк відповів: "Так, завтра (у п'ятницю – 18 лютого) буде фінальна відповідь. Коли ми підпишемо всі папери, то зможемо заявити точно".

"А з приводу того, як з ними співпрацювати далі... Ну, можу сказати, що мій гарний виступ не залежить від "Суспільного" і я дуже радий, що Євробачення організовує не "Суспільне". Тому я представлятиму Україну, а не "Суспільне". Завтра буде фінальна відповідь, Коли ми підпишемо всі папери, тоді ми зможемо заявити".

Що відомо

17 лютого, на позачерговому засіданні Організаційного комітету Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 було ухвалено рішення звернутися до гурту Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 у Турині.

Гурт Kalush Orchestra посів друге місце у фіналі та отримав 14 балів загалом, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів.

Kalush Оrchestra не проти представляти Україну на Євробаченні
Kalush Оrchestra.

Зазначимо, що Суспільний мовник стежить за дотриманням Правил Нацвідбору та порядку визначення представника від України.

Згідно з пунктом 3.4 Правил у випадку припинення Суспільним участі у Відборі учасника, який визначений / оголошений переможцем Відбору, Суспільне має право прийняти рішення про визначення представника від України на конкурсі з числа інших фіналістів.

Для мовника важливо зберегти довіру глядачів до пісенного конкурсу, тому Суспільне пропонує гурту, який посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів, представити Україну на Євробаченні-2022, керуючись принципом дотримання рейтингової таблиці фіналістів Національного відбору.

Нагадаємо, у середу, 16 лютого, Оргкомітет ухвалив рішення про припинення участі у Відборі Alina Pash.

Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 41 країни спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок