Євробачення-2020 скасували через коронавірус

Євробачення-2020 скасували через коронавірус

Доповнено
Євробачення-2020 скасували через коронавірус

Проведення пісенного конкурсу Євробачення-2020 скасовано через стрімке поширення коронавірусу, повідомила Європейська мовна спілка.

"Із глибоким жалем ми маємо оголосити про скасування пісенного конкурсу Євробачення 2020 у Роттердамі", – йдеться в офіційній заяві.

Організатори кілька тижнів вивчали альтернативні варіанти, щоб дозволити проведення пісенного конкурсу в 2020 році. Однак невизначеність, спричинена розповсюдженням COVID-19 по всій Європі, та обмеження, встановлені урядами країн-учасниць зумовили це складне рішення.

"Здоров’я артистів, персоналу, фанів і відвідувачів, а також ситуація в Нідерландах, Європі та у світі лежить в основі цього рішення", — пояснили організатори.

Вони заявили, що пишаються тим, що конкурс Євробачення щороку об'єднує аудиторію упродовж 64 років і, як і мільйони шанувальників у світі, сумують через те, що він не може відбутись у травні 2020 року.

Суспільні мовники та влада Роттердама (Нідерланди), де цьогоріч мало відбутися Євробачення, вестимуть перемовини щодо того, щоб дозволити проведення конкурсу в цьому місті у 2021 році.

Що відомо

  • 13 березня міський голова Роттердама (Нідерланди) Ахмед Абуталеб заявив, що остаточне рішення щодо проведення або скасування конкурсу Євробачення-2020, який прийматиме місто, має бути ухвалене на початку квітня.
  • 22 лютого у Національному відборі на конкурс Євробачення-2020 від України переміг гурт Go-A. Музиканти отримали найвищий бал як від суддів, так і від глядачів.
На початок