Tinder заблокував обліковий запис афериста після документалки Netflix

Tinder заблокував обліковий запис афериста після документалки Netflix

Tinder заблокував обліковий запис афериста після документалки Netflix
. Netflix

2 лютого на Netflix вийшов документальний фільм The Tinder Swindler ("Аферист із Tinder"). У ньому розповідається історія шахрая Саймона Лєваєва (справжнє ім'я — Шимон Хают), який, представляючись сином великого діамантового магната, виманив у різних жінок $10 млн і уникнув покарання.

У документалці стверджувалося, що його обліковий запис Tinder все ще активний, проте через кілька днів після виходу фільму на стримінгу додаток для знайомств Tinder заблокував акаунт шахрая. Про це повідомляє Variety із посиланням на представника компанії.

"Ми провели внутрішнє розслідування і можемо підтвердити, що Саймон Лєваєв більше не активний у Tinder під жодним своїм відомим псевдонімом", — заявив представник додатку для знайомств.

Як стало відомо з документального фільму, ізраїльський шахрай Саймон Лєваєв роками жив коштом жінок: він знайомився з ними в Tinder, видавав себе за бізнесмена та сина "алмазного короля", дарував дорогі подарунки, а потім інсценував напад на себе та просив гроші на допомогу. Перебуваючи в іншій країні нібито через небезпеку, він на ці гроші вже починав "обробляти" наступну жертву.

Афера розкрилася після того, як розслідування про Лєваєва у 2019 році опублікувала норвезька газета VG — до редакції звернулися дівчата зі Скандинавії, які втратили гроші.

Як зазначає Variety, 4 лютого Леваєв розповів у сторіз свого Instagram, що готується розповісти свою версію подій, проте пізніше його сторінка, на яку було підписано понад 200 тисяч користувачів, стала недоступною.

У 2019 році Саймона Лєваєва звинуватили лише у злочинах, скоєних в Ізраїлі, та призначили 15 місяців колонії за шахрайство. Вже за п'ять місяців він вийшов нас на свободу і став бізнес-консультантом. Його жертви й досі намагаються закрити кредити.

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок