Netflix оприлюднив тизер екранізації "Піноккіо" режисером Ґільєрмо дель Торо

Netflix оприлюднив тизер екранізації "Піноккіо" режисером Ґільєрмо дель Торо

Netflix оприлюднив тизер екранізації "Піноккіо" режисером Ґільєрмо дель Торо
Facebook

Netflix презентував тизер майбутньої екранізації "Піноккіо" лавреатом премій "Оскар", "Золотий глобус" та BAFTA, кінорежисером Ґільєрмо дель Торо.

Відео опублікували на офіційному YouTube-каналі Netflix.

"Лавреат премії Оскар режисер Ґільєрмо дель Торо переосмислює класичну італійську казку про Піноккіо у музичній пригоді в режимі стоп-моушн. Слідкуйте за пустотливими пригодами Буратіно в його гонитві за місцем у світі", — йдеться в описі до тизеру.

Що відомо

  • "Піноккіо" буде анімаційним фільмом режисера Гільєрмо Дель Торо і Марка Густафсона, на основі роману "Пригоди Піноккіо" Карло Коллоді. Події мультфільму відбуватимуться в 1930-х роках в Італії. Ролі в анімаційній стрічці озвучуватимуть Грегорі Манн, Тільда Свінтон, Юен Мак-Грегор, Фінн Вулфгард, Кейт Бланшетт та інші. Початок показу мультфільму очікується в грудні 2022 року на Netflix.
  • Ґільєрмо дель Торо Ґомес — кінорежисер, сценарист, продюсер, письменник, журналіст. Лавреат премій "Оскар", "Золотий глобус", BAFTA. Серед його режисерських робіт — такі фільми як "Блейд ІІ" (2002), "Хеллбой. Герой з пекла" (2004), "Хеллбой ІІ. Золота армія" (2008) та "Форма води" (2017).
  • Netflix — стримінговий сервіс із 214 мільйонами платних підписок у більш ніж 190 країнах. На сервісі можна дивитися серіали, документальні та художні фільми, а також грати в мобільні ігри при підключенні до інтернету.

Читайте також:

Netflix оприлюднив список художніх серіалів, що вийдуть у 2022 році

Режисер Вес Андерсон зніме екранізацію книги Роальда Дала "Чудова історія Генрі Шугара"

Netflix запропонував Світоліній та її чоловіку Монфісу знятися у серіалі про теніс

У 2022 році Netflix планує випустити 25 корейських фільмів і серіалів

На початок